1 września 2011

Trochę o blogu, o czym będzie, itd - Zaczynam :)

I zobaczymy, jak mi dalej pójdzie (hehe). Od kilku lat pasjonuję się XVIII- i XIX- wieczną obyczajowością (1770 - 1830), życiem codziennym i wszystkim, co się z tym wiąże, postanowiłam więc tutaj zgrupować wszystkie urocze drobiazgi dawnego, fascynującego życia: bale, obfite suknie, angielskie ogrody, dżentelmeni i damy, gry towarzyskie, salony...
Będą pojawiały się recenzje filmów, książek, a także moje bardziej lub mniej skomplikowane sposoby na zbliżenie współczesnego życia choć trochę bardziej do XVIII / XIX w. ideału ;) A więc pojawią się dawne makijaże, fryzury, stroje i biżuteria (DIY :P ) inspirowane 18/19, relacje z podróży do ówczesnych parków i pałaców... Dużo tego, i mam nadzieję, że wszystkiemu podołam i nie porzucę bloga po kilku miesiącach z powodu lenistwa ;)
A zatem sama sobie życzę powodzenia :P i zobaczymy, jak to będzie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, Wasze słowa wiele dla mnie znaczą: inspirują, motywują do pisania kolejnych postów... Buduar jest naszym wspólnym miejscem, a Ty, zostawiając komentarz, tworzysz je razem ze mną :)

( w razie pytań, mój adres e-mail: fragileporcelain@gmail.com )

Powołując się na art. 16 "Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" (Dz. U. 2000 r. Nr 80 poz. 904) nie wyrażam zgody na kopiowanie, przetwarzanie oraz jakiekolwiek wykorzystywanie treści (tekstów i zdjęć) zamieszczanych przeze mnie na blogu.